Senai Maironis pastebėjo: - graži tu, mano BRANGI tėvyne

2010.12.05 Dvi
  • 246
35
Senai Maironis pastebėjo:







Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
#31 duok linka kur tai irodyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
Zaidanai, abeli tu.
Senai galima tik atrodyti.
Seniai naudojame kai ką nors kalbame apie praeitį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
kas negerai su skyryba?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
krc tokios pacios kainos kaip prancuose.. tik algos cia 5 kartus didesnes, kur teisybe...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
Maironis be to buvo antisemitas ir nekentė kitų tautybių ir pažiūrų žmonių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Zaidanai, Jus esata visiskas berastis. matyt seniai moketes mokykloje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Deja esate visi beraščiai :
seniai - tai barzdoti neaiškios kilmės loxai.
senai - kažkada įvykęs įvykis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#13 kitaip tariant seniai yra laiko prieveiksmis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#24 jo šitai mokėmėsgal jau 2 ar 3 klasėj.
garbane 5681    
true..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
šiaip tai ne senAI, o senIAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
#20 Bet tu ir juokinga/s. Padarai klaidą ir dar nepatenkinta/s, kad žmonėms kliūna :D
n3xt 5682    
dar pavasarį sakė, jog salerka 4lt sieks iki naujų :?
Dvi 5682    
Žiūrėkit, kad akių neišbadytų, tokia DIDELĖ klaida.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Negana to dar ir skyryba bloga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
ne kuro kainos dideles. o atlyginimai mazi
Dvi 5682    
Seniai*
Persiprašau,tikiuos liežuviai Jums nenukris ; )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
pize seniai jus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Seniai gali buti daugiskaitos daiktavardis arba nurodo laika. Taigi sunku cia apsisprest :D Bet jeigu nezinot ka rasyt, tai paziurekit i pasakas: Seniai seniai gyveno... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
O gal SENEI tur but?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Kitaip sakant SENAI yra būdvardis, o SENIAI nurodo laiką. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Tikrai turi būti SENIAI.. :)
Buvo SENIAI, darė kažką SENIAI..
O senai tik atrodo... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Nr.8
Išmok rašyti pirma pats, o tik po to kitus taisyk;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Teisus, deja. SenIAI, o ne senAI. SenAI tik atrodyti galima.
IsGatves 5682    
#7 Ne tu neteisus/i viskas cia gerai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
turėtų būt SENIAI, o ne SENAI
gretagreat28 5682    
:D
Nuotraukos nėra
Drakonas 5682    
toi dyzelis uz benza brangesnis bus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
#4 jo ziema ane? :D
kiki17 5682    
girdejau kad dyzelis 19 cnt brangs, karoce vazinekim su dviraciais ;;[[
weeeee 5682    
menki juokai ci...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
:D
Ex02r 5682    
BAHAH :D
Grįžti į viršų