Sėdžiu ir galvoju.. - ..suvalgyt jį su fotoaparatu ar be

2011.05.13 Usagi
  • 477
11
meskucio, vakariene







Nuotraukos nėra
Anonimas 5159    
Šiaip lokiai ne mėsėdžiai....Fail demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
VISAI SMAGU BŪTŲ PASKIRT TOKIAM PASIMATYMĄ GIRIOJE :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
...o, ir antras dar stovi!!... :D


#6 Lenkas. O gal jie ir iš Lenkijos KAIMO..
puukis4 5518    
fotoaparatas tarp dantų įstrigs
Teenagor 5523    
ai, pyzdų, sueis ir su tuo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
#5,#4.. dar vieni is Lietuvos kaimo... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
ir kas cia per demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
FOTOSHOP!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
Koksai meilutis:D
Grįžti į viršų