Sildyma ijunkit...
Sėdėdami ir laukdami - dažniausiai esame pasmerkti
Catenas
5680
Anonimas
5681
o jam giliai px nes turbut kambary minusine temperatura ;D
Anonimas
5681
jo, as net nepagalvojau
Anonimas
5681
6# Gah ... net nepagalwojau :D
Anonimas
5681
hociko
Anonimas
5681
hociko
Anonimas
5681
kio
Anonimas
5681
labas
Anonimas
5682
gilus paveiksliukas
Anonimas
5682
#6 Logishka :D
Anonimas
5682
seip jei ledas istirps, o jis kedes nepames, tai gales ant jos stovet ;D
Anonimas
5682
stai kas yra leta mirtis :(
gretagreat28
5682
not really..
bagyra666
5682
sssss
|

