Sėdėdami ir laukdami - dažniausiai esame pasmerkti

2010.12.01 Prasmingai
  • 62
14
neryztingumas







Catenas 5681    
Sildyma ijunkit...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
o jam giliai px nes turbut kambary minusine temperatura ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
jo, as net nepagalvojau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
6# Gah ... net nepagalwojau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
hociko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
hociko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
kio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
labas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
gilus paveiksliukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
#6 Logishka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
seip jei ledas istirps, o jis kedes nepames, tai gales ant jos stovet ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
stai kas yra leta mirtis :(
gretagreat28 5683    
not really..
bagyra666 5683    
sssss
Grįžti į viršų