kaip demotyvaciją aš ją labai gerai vertinčiau ... :) nors kartą kažką tikria prasmingo idėjo :)
Savikontrolė - Vienintelis dalykas, padedantis išgyventi pasaulyje, pilname idiotų.
Anonimas
5687
Anonimas
5694
patinka uzrasas. lenkiu galva pries ta smaikstuoli, kuris taip tiksliai ir giliai "pagauna" vaizdelio nuotaika.
Anonimas
5695
Sitas tai neblogas. (y)
Anonimas
5695
#5 tai yra zzmoniu kurie nevaiksto i rusiskas svetaines, plius cia yra komentaras, po ft, beto jusu toks mastymas kad jei kitoj svetainej toks buvo tai cia nukopinta, o gal cia tas pats zmogus ikele?
Anonimas
5695
tegu eina, bet kas tiesa tas ne melas ;D su tokiais idijotasi tenak susidurt kad pz :D
Anonimas
5696
sitas paveikslelis bei mintis eina kaip k*rv@ is vieno puslapio link kito puslapio :D
Anonimas
5696
tikrai buvo. Tiek cia, tiek rusiskuose saituose (is kuriu buvo nukopinta i cia, kaip ir 90 proc kitu demo)
Anonimas
5696
Riiiight :D
Anonimas
5697
baikit copint , jau buvo sitas
Anonimas
5697
taip :D
|

