Savaip pagardintas, - visada skanesnis.

2011.12.25 riviri
  • 46
6
niam, niam







Nuotraukos nėra
Anonimas 5198    
man irgi labiau patinka sausainius mirkyti arbatoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5293    
Kaip kam. Man tai pavyzdziui skaniau neslapinus sausainiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
#2, pas tave dar didesni šūdai.
Nuotraukos nėra
ReBorN 5298    
Gaidžio sausainiai!!!
FatalaS 5298    
Kas norit pasiziureti normalesniu demotyvaciju negu dabartinem dienom spaudziam ant mano profilio,nu ten irgi yra nesamoniu ,bet geriau uz visokius mandarinus.
EDIT: Kad pakliutum i mano profili pakliuti galite paspaudus nick'a kuris yra sios demotyvacijos virsuje www.demotyvacija.lt/paieska/visi/jei-yra-blogai-1498378.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
su pienu kai valgau sausainius tai irgi taip darau :D
Grįžti į viršų