Savaiminis... įdegis

2011.05.28 beok
  • 77
15
Savaiminis... įdegis



Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
Taigi jo tik paprašo tą padaryt ir padaro... Bet tai vis tiek nlb gerai, nors ir juokinga xD.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5344    
#12 jam paciam smagu , o toks video , cia ne vaflius nuo stulpo laizo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
Maxas : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
Kai tam juokuciuj gims va toks vaikas idomu bus tada pamatyt jo juoka. O seip kodel visi normalus zmones vaziuoja is lietuvos o tokie lochai kuo toliau tuo daznaiu grysta cia , kas bus dar po keliu metu? Lochai ir pensinikai?
anonimas 5504    
#4 na siaip tam maxui px, kad issipisineja. jis tik demesio prasosi, o paprasiausiai kas prikolina is jo per prievarta ir nevercia to daryt kiek zinau :)
Monakiux 5504    
#4 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
Sitas tai legendinis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
#7 gal eik jau issiblaivyk su savo gailesciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
Man gaila, kad tyčiojasi iš psichiškai nesveiko žmogaus
gitaristas 5504    
jam taip yra nes iš jo mokykloj šaipes (kažkur skaičiau)
zilwis777 5504    
#4 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
#2 man irgi jo gaila, negalima iš žmogaus ligos tyčiotis. taigi nesityčiojam jei suserga kas vėžiu ir nuplinka,o čia... paprasčiausiai tolerancijos trūkumas Lietuvoj labai didelis.
Nuotraukos nėra
IgN 5504    
Maxas tai žiaurus :D. Nesenai iš Akropolio išėjo, į autobusą įsėdo pradėjo rėkt, paskui prisidėjo "noškę" 3310 prie ausies ir pradėjo repuot :D
Punceka 5504    
Kažkodėl gaila man jo :/
zilwis777 5504    
Aną dieną maxas išlipo prie siaulės miesto, vidury treju juostų vienpusio eismo šokti "breiką" pradėjo...
Grįžti į viršų