Sarkazmas - jo dėka galime tėvams sakyti tiesą

2010.12.24 Katinas
  • 429
29
Sarkazmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5126    
o ką daugiau dabar degradaves marozu jaunimas daro?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5173    
Uzskaitau demotyvacija.:D Tikra tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
#22 is kur malalietkos zinos kas yra ironija ir kas yra sarkazmas. 'jei net suauge ne visi zino..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
tiesiai i dešimtuką :)
Nuotraukos nėra
Lukiz 5655    
Visada taip būna :D
Rocknroll 5656    
opa opa opapapa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
na, pas ką plotas per naujus? :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Cia ironija, o ne sarkazkas, deretu skirti situos dalykus.
mxb 5658    
xD
Gintarine 5659    
Taip visada būna. Bet man net tokių situacijų nereik ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
tiesa xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#5 (y) Kur gyveni? :P (y) (y) (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#5 gal pasimylėsim.;D (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
sutinku su - #5 :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#13 Kas ta ironija? Tu zvelk giliau. Cia akivaizdziai rodo rysio tarp tevu ir vaiku trapuma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Captain Obvious


Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Čia ironija, pradėkit skirti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#10 O tavo? (mano komentaro prasme parodyti kad #10 neturi prasme lygiai taip pat kaip ir #7)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#8 o tavo komentaras turi prasmę čia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
o taip!!! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#7 nu.. toks prasme turintis komentaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Like :D
Faustino 5661    
#5 Nu ok, tik neprimaišyk labai alkoholio. :D Tas daznas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Tai manęs mama pastoviai klausdavo, sako,
tai ką veiksi?
Nu, į plotą varysiu.
O ką veiksit ten?
Nu tai žinai, kaip visada :gersim, rūkysim, pūsim, gal pasimylėsim.
Nu ok, tik neprimaišyk labai alkoholio.
awd 5661    
kaip pirstu i aki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
cbb
Nuotraukos nėra
Baklazanas 5661    
cbb
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
MM kaip man patinka tokios situacijos !
Grįžti į viršų