Mes vyrai visados busim nuostabus tik moteris susensta
Santuoka - Prieš ir Po
Anonimas
5221
mirab
5804
Anonimas
5832
O vyrai tai jau tipo visą gyvenymą tokie pat nuostabūs pasilieka :D
Anonimas
5838
esmė tame, kad vyrai veda moterį ir tada pradeda dar labiau pavydėt ir kelt pavydo scenas, kad į ją tokią gražią, liekną ir pasidažiusią žiūri visi aplinkiniai vyrai... ir ką jai belieka daryt...juolab kad vyrai visad gydo galvą" tu man graži visokia"
Anonimas
5861
kas isbalo? isivaizduojat kame kalba? tame kad pries santuoka viskas zjbs, po santuokos MIRTIS
Anonimas
5881
kaip ziauriai xD
Anonimas
5893
o kad isbaaalo
Nova
5894
#12 O savęs neužjaustum jei butum ta mergina :)?
Anonimas
5894
argi taip is tikruju buna? nes jei taip, tai uzjauciu vyrus :D
Anonimas
5899
kunfu jei nebutu uzstates tai neisstoretu taip. po nestumo moteris gauna papildomu kilogramu :)
Anonimas
5901
Butu dagiau papises, gal ir neistoretu taip
Anonimas
5904
rofl xD geras xD 5/5
Anonimas
5908
na tai zauru,tas
Anonimas
5922
#6 juoda spalva tiesiog paslepia
Turbosraige
5924
Ant juoko pasakysiu, kad fail - apatineje nuotraukoje mergina visai be papu, nors ir stambi. Virsutineje, kaip matot, papai miniatiuriniai vis delto yra. Butu isauge, jei jau taip :D bet nesikabineju...
Anonimas
5928
2 foto tai jos ranka kaip mano koja:D
Anonimas
5928
gal kas galit atsiust i email. plyz [email protected]
J0keris
5931
Omg:(
Anonimas
5931
ziauru..
ego
5933
yra tiesos.. :)
|

