Mes vyrai visados busim nuostabus tik moteris susensta
Santuoka - Prieš ir Po
Anonimas
5221
mirab
5803
Anonimas
5832
O vyrai tai jau tipo visą gyvenymą tokie pat nuostabūs pasilieka :D
Anonimas
5837
esmė tame, kad vyrai veda moterį ir tada pradeda dar labiau pavydėt ir kelt pavydo scenas, kad į ją tokią gražią, liekną ir pasidažiusią žiūri visi aplinkiniai vyrai... ir ką jai belieka daryt...juolab kad vyrai visad gydo galvą" tu man graži visokia"
Anonimas
5861
kas isbalo? isivaizduojat kame kalba? tame kad pries santuoka viskas zjbs, po santuokos MIRTIS
Anonimas
5881
kaip ziauriai xD
Anonimas
5892
o kad isbaaalo
Nova
5893
#12 O savęs neužjaustum jei butum ta mergina :)?
Anonimas
5893
argi taip is tikruju buna? nes jei taip, tai uzjauciu vyrus :D
Anonimas
5898
kunfu jei nebutu uzstates tai neisstoretu taip. po nestumo moteris gauna papildomu kilogramu :)
Anonimas
5900
Butu dagiau papises, gal ir neistoretu taip
Anonimas
5903
rofl xD geras xD 5/5
Anonimas
5907
na tai zauru,tas
Anonimas
5921
#6 juoda spalva tiesiog paslepia
Turbosraige
5923
Ant juoko pasakysiu, kad fail - apatineje nuotraukoje mergina visai be papu, nors ir stambi. Virsutineje, kaip matot, papai miniatiuriniai vis delto yra. Butu isauge, jei jau taip :D bet nesikabineju...
Anonimas
5927
2 foto tai jos ranka kaip mano koja:D
Anonimas
5927
gal kas galit atsiust i email. plyz [email protected]
J0keris
5930
Omg:(
Anonimas
5930
ziauru..
ego
5932
yra tiesos.. :)
|

