Sandra, eisi kur nors..? - Ne, mam, fotkinsiuos facebookui

2011.05.15 kalabokas
  • 193
7
Sandra, eisi kur nors..?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
o prie ko cia mano vardas? galima buvo ir kitoki sugalvoti. :\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
#5 tiksliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
po foto bus parasyta: cje ash djazeusz ;pp*~ Ups prjigavo... ;pp*&@@&***~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
petrai, maciau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
Gal kas matėt mano šunį?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
Geriausiai, kai iš tų kelių kadriukų albumas išeina. Ir visas toks pat.
sima48 5520    
o po foto parasyta : seip kelis kadriukus padariau , o kai parasys kad grazi , sakys baik tu baisiai isejo :D
Grįžti į viršų