Šalmas - Krentant sumažina galvos sužeidimų riziką

2010.12.21 riddle
  • 188
41
Šalmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
Cia susirinke tokie saugu darbos asai.. Salmas apsaugo galva ne krentat, o kai kas uzkrenta ant galvos, ar einant atsitrenkiama i ka nors.
Dar nezianu nei vieno statybininko su parasutais :) Tikrai, idomu kokius kursus jis turetu praeiti? Base jumperio? Pas juos apsauginiai apraisai.

Bet svarbiausia, kad visi viska zino.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
ne del to salmus nesioja kad jai patis nukritu juos iselbetu ... salmas yra jiems butinas del to kad kokiu aukstu aukciau darbininkas ant galvos nenumestu kokio plaktuko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
koooks vaizdas! o jauciu eidami namo jie vietoj to, kad su kokiu liftu leistusi soka su parasiutais :D Ir greiciau ir smagiau ^^
Nuotraukos nėra
Rrrugyte 5446    
O kaip grazu! *.*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
Adrenalino butu pilnos kelnes :D
Nuotraukos nėra
St1c1k 5525    
#7 nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Hey, kiek būtų adrenalino taip iš tikro sėdint......
Nuotraukos nėra
Vytuzas 5644    
#33 dievazi.... kazin kiek tau metu ka ? man atrodo kad pats vaikas nes kitaip nemoki vadint kitu...ai su tokiais prasidet irgi... turbut pats degei su tais kalnais
Nuotraukos nėra
tople66 5645    
#32 Tai ne, ne bajeris :D Jej bajeriu nesupranti td susidegink.Vadinu veikais tik tuos kurie bajeriu nesupranta, taip kad pats tarp ju ir esi, arba tiesiog tokio smegenų lygio :D
Nuotraukos nėra
Vytuzas 5648    
#16 cia bajeris? i save pasiziurek , gal dar netoks suauges kad visus vaikais vadintai atsilikeli
Nuotraukos nėra
Vytuzas 5650    
skrydis per lietuva ? XD pize kada lietuvoj toki kalnai atsirado DEBILE tu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
krentanti*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Salmas reikalingas ne tam kad krisdamas nesusitrenktum galvos nors visas kunas jau mesgaliais isejes, o tam kad kai dirbi kokia plyta kentanti tiesiog neuzmustu :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Cia fotoshop, koks cia pastatas galetu buti, tokiame aukstyje? Juolab kad seselis tai kalno apacioje, ne kazkokio statinio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Skaniai valgo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
as kiek suprantu jie yra priristi prie tu metalinu armaturu o salmai tam jeigu kristu i jas galvos nesusizalotu nes virves juos sulaikys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Should we buy u a medal mister obvious ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#23 tikrai taip..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
cia stopudovai zmones bairiu nesupranta... #7
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#7 man rodos cia tu anglijoj per daug praleides, nebeprisimeni kaip Lietuva atrodo :)
kasiakas 5666    
#7 man rodos tau reiketu skrydzio per psichiatrine ligonine, kad tau smegenine pafotoshopintu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Kaip tai neliks? Jei be šalmo kristų, tada jau nieko neliktų, jei su šalmu, reiškias liks šprotų dėžutė.#3
Melina 5666    
jega. guleciau apsikabinus uz to :D
Spameris 5666    
#6 Captain obvious, ne mister.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
ei na koks #7 kausas :D
Nuotraukos nėra
tople66 5666    
Uzjauciu tuos kurie bajeriu nesupranta ;D Tame ir esme kad nera kalnu..Krc ka cia aiskinsi vaikam ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
noreciau tokio darbo :):):)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#7 gal tu koks anglas kad Lietuvos nemates? #9 tiesa sakai " asile, iš kur tau tokie kalnai Lietuvoj "
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#7 uzjauciu tave .... #6 he is here to save the world !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#3 here, take this rock as a reward Captain Obvious.
mxb 5666    
iskur tie strypai kalne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Nice demo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#7 asile, iš kur tau tokie kalnai Lietuvoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#3 Nužudė :D xD
Nuotraukos nėra
tople66 5666    
Cia photoshopinta foto :D Iklijavo du pacanus ant liepto galo i "skrydis per lietuva" foto ir sneka cia apie shalmus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#3 Mister Obvious strikes again!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#3 Eik tu sau! Geras! O as galvojau kad nukris, atsikels, nusivalys dulkes ir eis namo....bet cia nuzudei tu mane, eina sau, pats sugalvojai ar pasake kas?
Brigita 5666    
Smagu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Krentant apsaugo dar ir kaip. Tik aišku ne iš tokio aukščio, nes iš čia jau nk neliks iš žmogaus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
LMAO!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
bet jeigu kuriam nors uzkris bent varztas ant galvos tai be salmo jie nukris is skausmo besiraitydami, vis tiek salmas - gerai, nenugincysi
Grįžti į viršų