Saldus kerštas - už visus įkandimus

2010.06.15 darka
  • 229
23
saldus, kerstas,kerstas,ikandimai,odai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
#21 kerstas yra kerstas nesvarbu kokiomis priemonemis. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
xa.. gres...;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Px kai ant masinos, bet kai varai su mocu ir tau tais fakaing uodais visas salmo stikliuklas nusetas tai nieko gero
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
jeeeeeeeeeeeeeeee, jis tikrai saldus X)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#18 ,gal tur4jai omeny pz?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#4 e girdi, tau bus px tuoj...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Mes tų uodų daugiau užmušam netyčia, nei tyčia gaudydami ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
dhk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
Tai kad neapsimoka taip mašina teršt ;O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
koks bled cia kerstas, po to kai reik juos nuplaut tai nu nx!
kasiakas 5855    
ha ha rukykit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
#4 buciuoj bybin i rek valio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
Ir man :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
Po kelionės į Ispaniją su Harliu tai visas stiklas buvo :D
Siaubas_Baubas 5855    
beje: "72 people like this" :D taigi, #4, kita karta geriau nekalbek kitu balsu :D
Siaubas_Baubas 5855    
ir man :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
#4 ir man :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
#4 man
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
Nu nebegaminkit tokių beprasmiškų ir idiotiškų "juokų". Kam čia juokingas toks?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
nelabai toks. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
: DDD
Grįžti į viršų