#8 Ji kalba apie normalius žmones, o ne apie gamtos klaidas ir iškrypimus. ;pp
Sakydamos - „visi vyrai kiaulės“ - mūsų nei kiek neįžeidžiate
Anonimas
5142
Anonimas
5157
#7 Jei as lezbiete ?
Anonimas
5179
nesvaikit kad visi vyrai kiaules, juk visu pirma ju visu nepazystat, o ir seip ka be vyru pacios darytumet.. mes be vyru kaip be ranku jie be musu taip pat. tokia jau prigimtis kad vieniems reikia kitu, todel mylekim vieni kitus ir nesapnuokit panos kad visi vyrai yra kiaules jei bendravot vos su pora kurie jus iskaudino ar panasiai, nors apsidairykit kiek aplink jus vien jusu pazystamu tarpe yra bicu su kuriais bendraujat ir jie jums tikrai neatrodo kaip kiaules, kaikuriems is ju issipasakojat savo slapciausias paslaptis..
Anonimas
5289
skirkit gal kiaules nuo parsu...
Anonimas
5289
visos mergos kurvos jei mes kiaules
Spameris
5289
Mane įžeidžia.
Anonimas
5289
jei visi vyrai kiaules, tai visos moterys parsheliai
Anonimas
5290
Ale KAI DIDUMA!!!!! gal jiems pautu vezys?
Anonimas
5290
slyvos kabo:D
|

