Sako: Pasitikėk draugais - pasitikėjau....

2011.01.01 kiki17
  • 407
39
pasitikejimas,draugai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4855    
As tai buciau istrinus jei taip mane aptrollintu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
#32 dabar visi zinom tavo slaptazodi (devil)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#31 tu valink nx is tos demotyvacijos .. auka sedi prie kiekvienos demo,laukia komentaru ir raso prikola "naujausia"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
netirkra, nes kai parašai žodį fuck facebooke jo nerdodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Senparkis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
********
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#26 Tokio slaptažodžio nenaudotų? Omg,nenusišnekėk geriau. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#26 Captain Obvious strikes again
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
demotivacija tai nekazka, bet sjp toks prikolas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
27,iš kur tu žinai kad niekas nenaudoja?egzpertas koks busi?
Nuotraukos nėra
Pupssesy 5655    
Ne fake, nes:

1. Jie susitarę ir kaip patvirtinimą padarė keleta tokių pranešimų.
2. Livin in America.
3. Va dėl šito galima abejot.

Ir anyway, svarbiausia idėja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#27 Nu ir gerai, gaila tau, kad kiti pasižiūrės, pasijuoks? Tipo čia vienas toks protingas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Nu tai čia aišku kad fake ...

1. Pirmam komentare dar neįsitikinęs, kad pakeičia "nustebo".
2. Niekas tokio slaptažodžio nenaudotų.
3. Savo komentarus galima trinti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Šiaip jau galima ištrint savo žinutę...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
tiesiog pasikeiti pass :D
Chimera. 5655    
Isdure. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Seni prikolai grįžta!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#18 as ir:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#13 Taigi jei pazymi kad issaugot emaila tai vapse nereik ten nk rasyt jau buna parasytas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
tik pradėjau skaity ir norėjau jau parašyt. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#13 Tu vps rasai? As tai palieku prisijungusi visada
Vai2kas 5656    
.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#13 koky kar nick?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Patikėk dar tokia nesąmone xD nu nebent facebooke pirmą dieną.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#12 eik pats tu fail:D:D:D juk e-mail tai labai lengva sužinot:D:D
polekas 5656    
jūs e-mail rašot prisijungdami???? nick pasidarai ir daug paprasčiau nei visą e-mailą rašyt
Eco 5656    
Slaptažodį žinos, E-mail'o ne, ir visa demotyvacija fail.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
;D
Jull 5656    
Cool xD Gera demo
kiki17 5656    
#7 neymanoma, si paveiksliuka kokia 1 savite jei neilgiau turejau, idejau i demotyvacija ir pyst kazkoks asilas nukopina nuo manes tik kitaip parase, sumurit kurva i siena toki sazina, beto nemanau kad yra patvirtintas kitas
Nuotraukos nėra
taras 5656    
su tokiu paveiksliuku
Nuotraukos nėra
taras 5656    
Buvo patvirtinta tokia demo 100%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
:D :D
Dywa 5656    
Kai isdure :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
nuzude
edvinuuukaszz 5656    
:D:D::D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Gerai sugalvojo :D Susitare krc visi :D
Grįžti į viršų