Sabas - Buvo ir bus autoritetas

  • 221
14
saaabas



Geras_Iksas 5088    
laikas istrinti sita demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
#7
Tai dabar apsiverk, kad taip nepadarė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
ysiziuerk y pacias paskutines video sekundes ir pasigarsink visu garsu kai ziuresi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Xebra, pakeit, as neikertu, kame cia prikolas ? ://
Teenagor 5624    
;D
Nuotraukos nėra
Tylus 5624    
Čia poto kai ta žurnaliūga kuris į aikštę siūlė išbėkt ssuvarte, tai db visi jo bijo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
#4 Pritariu! :D
povilasq 5624    
youtybe pavadinima galejai tiesiog vietoj teksto perrasyt, geresne demotyvacija butu isejus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
klipas geras. bet bbs ne autoritetas jis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Puse blt nesupranta kad buvo tiesiogiai taigi interviu jie kalbejosi juk ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
:D pz kaip koks krepsinio krikstatevis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
visi supranta kad buvo tiesioginis eteris ir jie turejo pasitraukt bet prikolas visvien gavos neblogas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
Va Sabas ateina! Viskas! Begam! ;D
Grįžti į viršų