Rusija - Jie dirba iš peties

2009.12.26 CaBoom
  • 150
18
rusai,vaikai







Fanatikeee 5586    
nesąmonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
blet kaip uzknis kai visokie apsiseileje vaikai kuria tokias nesamoningas demotyacijas, jokios esmes,nu ir kas is to kad supas? aplamai nesamone totali cia yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
wtf? supas, nu ir?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
šita demotyvacija FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
pz, pasisupt jau negalima zmonem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
kristina, pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
nu ir? :D kas cia tokios? :D zmones negal ant supyniu pasisupt? a lietuvoje tokio nera? a lenkijoje tokio nera? a latvijoje tokio nera? :D blt cia viso pasaulio salis galima isvardyt.tipo nieks is jusu nera supesi ant supyniu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
nesamone
Nuotraukos nėra
Leene 5788    

Russia - They are working realy hard
Kristea 5869    
Tai ne ;D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
Taigi jie supyniu stipruma tikrina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
kas cia tokio? tegu supas... gal pietus jiems
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
nu per video matej :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6008    
tai cia dar nieko, maciau kaip mentai Rusijoj supas gal sesiese. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6018    
liuks
Nuotraukos nėra
Anonimas 6025    
:D
Grįžti į viršų