nesąmonė.
Rusija - Jie dirba iš peties
Fanatikeee
5586
Anonimas
5756
blet kaip uzknis kai visokie apsiseileje vaikai kuria tokias nesamoningas demotyacijas, jokios esmes,nu ir kas is to kad supas? aplamai nesamone totali cia yra :)
Anonimas
5756
nesamone
Anonimas
5756
wtf? supas, nu ir?
Anonimas
5756
fail
Anonimas
5756
šita demotyvacija FAIL
Anonimas
5767
pz, pasisupt jau negalima zmonem
Anonimas
5767
kristina, pritariu :D
Anonimas
5767
nu ir? :D kas cia tokios? :D zmones negal ant supyniu pasisupt? a lietuvoje tokio nera? a lenkijoje tokio nera? a latvijoje tokio nera? :D blt cia viso pasaulio salis galima isvardyt.tipo nieks is jusu nera supesi ant supyniu? :D
Anonimas
5767
nesamone
Leene
5789
Kristea
5870
Tai ne ;D +5
Anonimas
5896
Taigi jie supyniu stipruma tikrina :D
Anonimas
5907
kas cia tokio? tegu supas... gal pietus jiems
Anonimas
5930
nu per video matej :D
Anonimas
6008
tai cia dar nieko, maciau kaip mentai Rusijoj supas gal sesiese. :D
Anonimas
6018
liuks
Anonimas
6025
:D
|

