Rusija - Jie dirba iš peties

2009.12.26 CaBoom
  • 150
18
rusai,vaikai







Fanatikeee 5589    
nesąmonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
blet kaip uzknis kai visokie apsiseileje vaikai kuria tokias nesamoningas demotyacijas, jokios esmes,nu ir kas is to kad supas? aplamai nesamone totali cia yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
wtf? supas, nu ir?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
šita demotyvacija FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
pz, pasisupt jau negalima zmonem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
kristina, pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
nu ir? :D kas cia tokios? :D zmones negal ant supyniu pasisupt? a lietuvoje tokio nera? a lenkijoje tokio nera? a latvijoje tokio nera? :D blt cia viso pasaulio salis galima isvardyt.tipo nieks is jusu nera supesi ant supyniu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
nesamone
Nuotraukos nėra
Leene 5791    

Russia - They are working realy hard
Kristea 5872    
Tai ne ;D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
Taigi jie supyniu stipruma tikrina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
kas cia tokio? tegu supas... gal pietus jiems
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
nu per video matej :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6011    
tai cia dar nieko, maciau kaip mentai Rusijoj supas gal sesiese. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6021    
liuks
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
:D
Grįžti į viršų