nesąmonė.
Rusija - Jie dirba iš peties
Fanatikeee
5589
Anonimas
5758
blet kaip uzknis kai visokie apsiseileje vaikai kuria tokias nesamoningas demotyacijas, jokios esmes,nu ir kas is to kad supas? aplamai nesamone totali cia yra :)
Anonimas
5758
nesamone
Anonimas
5758
wtf? supas, nu ir?
Anonimas
5758
fail
Anonimas
5758
šita demotyvacija FAIL
Anonimas
5770
pz, pasisupt jau negalima zmonem
Anonimas
5770
kristina, pritariu :D
Anonimas
5770
nu ir? :D kas cia tokios? :D zmones negal ant supyniu pasisupt? a lietuvoje tokio nera? a lenkijoje tokio nera? a latvijoje tokio nera? :D blt cia viso pasaulio salis galima isvardyt.tipo nieks is jusu nera supesi ant supyniu? :D
Anonimas
5770
nesamone
Leene
5791
Kristea
5872
Tai ne ;D +5
Anonimas
5898
Taigi jie supyniu stipruma tikrina :D
Anonimas
5910
kas cia tokio? tegu supas... gal pietus jiems
Anonimas
5932
nu per video matej :D
Anonimas
6011
tai cia dar nieko, maciau kaip mentai Rusijoj supas gal sesiese. :D
Anonimas
6021
liuks
Anonimas
6028
:D
|

