nesąmonė.
Rusija - Jie dirba iš peties
Fanatikeee
5588
Anonimas
5757
blet kaip uzknis kai visokie apsiseileje vaikai kuria tokias nesamoningas demotyacijas, jokios esmes,nu ir kas is to kad supas? aplamai nesamone totali cia yra :)
Anonimas
5757
nesamone
Anonimas
5757
wtf? supas, nu ir?
Anonimas
5757
fail
Anonimas
5757
šita demotyvacija FAIL
Anonimas
5769
pz, pasisupt jau negalima zmonem
Anonimas
5769
kristina, pritariu :D
Anonimas
5769
nu ir? :D kas cia tokios? :D zmones negal ant supyniu pasisupt? a lietuvoje tokio nera? a lenkijoje tokio nera? a latvijoje tokio nera? :D blt cia viso pasaulio salis galima isvardyt.tipo nieks is jusu nera supesi ant supyniu? :D
Anonimas
5769
nesamone
Leene
5790
Kristea
5871
Tai ne ;D +5
Anonimas
5897
Taigi jie supyniu stipruma tikrina :D
Anonimas
5909
kas cia tokio? tegu supas... gal pietus jiems
Anonimas
5932
nu per video matej :D
Anonimas
6010
tai cia dar nieko, maciau kaip mentai Rusijoj supas gal sesiese. :D
Anonimas
6020
liuks
Anonimas
6027
:D
|

