Fu bomzas, tokius tik i orkaite :D
Rūkymas - Kai suaugę tik pradeda, vaikai jau meta
Anonimas
5097
Anonimas
5313
berods cia mano buves klasiokas
Anonimas
5535
BAISU
Anonimas
5538
gavno sabachije
RYBA
5732
Vo koks ubliudkas :D
Anonimas
5765
xD
Anonimas
5790
DEGRADAI
Dzestina
5790
O gaš, unrealiai. ;D
Anonimas
5792
www.facebook.com/video/video.php?v=105904276116992&ref=share
Anonimas
5793
Pz snarglius piens nuo lūpų nenudžiuvęs, o jau rūka. Bet šiaip visad praeinant pro tokius mažiukus linksma paerzint :D
Anonimas
5793
Negaliu aš žiūrėt į tą vaiką... Gaila man jp.
paprastutis
5793
#5 o man is tokiu piktu duhu kaip tu
Jesus
5793
Žiauru.......
Pykciurna
5793
juokas man iš tokių snarglių ima :)
Anonimas
5793
čia žiauru...
Anonimas
5793
#2 Saunuolis :)
Anonimas
5793
#1 mano rajone tokiu laaabaaaaiii daug. net as kai buvau 9 pradejau rukyt, bet 12 meciau ir dabar man 18 ir visus 6 metus neberukau :p
Anonimas
5793
Sunku patiketi, taciau tai siesa, eus mates 6 metu vaika rukanti ir besikeikianti...
|

