Reikia paskutinius metus aplaistyt :D
Rugsėjo 2d.
Anonimas
5414
Anonimas
5414
kas nedurni, tai pils rugsėjo antrą. nors nepasirodysi mokytojams kai lavonas. :D bet aišku, daugumai tai PX. :)
DeivuxxX
5416
lol
marina6969
5417
oooooooooooo dieve
berry111
5419
man taip ir bus...
Anonimas
5419
#7, wtf? WTF???????? Apacioj pabandyk inicialus iskaityt! LOL trauki Giedrems geda.
sumustekas
5420
taip ir bus :D
Anonimas
5420
rugsejo antra bus friday, friday, gotta get down on friday xD
Anonimas
5420
gal kas pazista kas sita peleda piese?
upT
5420
fuckin school
Sylon
5420
nemanau. aspirino uzsipirkau :D
Eco
5420
So?
Rufkenas
5420
Garantuoju rugsėjo 2 bus be pusės klasiokų :D
zilwis777
5420
Šitas matyt dar rugpjūčio 31-sios išvakarėse pasirūpino alkoholiu...
H31nk1ns
5421
=D
|

