Rugsėjo 2d.

2011.08.25 zvp
  • 600
15
Rugsėjo 2d.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Reikia paskutinius metus aplaistyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
kas nedurni, tai pils rugsėjo antrą. nors nepasirodysi mokytojams kai lavonas. :D bet aišku, daugumai tai PX. :)
DeivuxxX 5416    
lol
marina6969 5417    
oooooooooooo dieve
berry111 5419    
man taip ir bus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
#7, wtf? WTF???????? Apacioj pabandyk inicialus iskaityt! LOL trauki Giedrems geda.
sumustekas 5420    
taip ir bus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
rugsejo antra bus friday, friday, gotta get down on friday xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
gal kas pazista kas sita peleda piese?
Nuotraukos nėra
upT 5420    
fuckin school
Sylon 5420    
nemanau. aspirino uzsipirkau :D
Eco 5420    
So?
Rufkenas 5420    
Garantuoju rugsėjo 2 bus be pusės klasiokų :D
zilwis777 5420    
Šitas matyt dar rugpjūčio 31-sios išvakarėse pasirūpino alkoholiu...
H31nk1ns 5421    
=D
Grįžti į viršų