Rugsėjo 1 - Tai neoficiali madų Šau diena

2010.09.01 Edgaras
  • 127
37
Rugsėjo 1







Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Mano senoji mokykla...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
#42 panašu,bet deja.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
ŠAU :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Ooo mano sule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
todėl visi ir valgo slyvas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
#41
Čia Kaišiadorių V. Giržado pagrindinė mokykla.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Cia jono basanaviciaus mokykla? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Sou, o ne sau. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Šau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
demotyvatorius galetu ismokti rasyti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#35 tu krw toks dx esi vaiku vaikas nx. mano sistra nesenaj ismoko kalbet bet jauciu jau protingesne uz tave jibanas nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
tikra tiesa kad madu sou.as einu i ausros gimnazija kaune tj ble ble kokie gejai visi snd bw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Reperiukai visada graziausi buna :)*** myliu visus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Šau :D
#3 Dar ir valandu nepazisti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#26 nifiga ne ryto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
nu jooo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
eik tu naaa :D:D kaai ksd siaucia :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
ale rimtai cia ksd:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
ryto šūlė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
turėtų būti ne "šau" o "šou" . : )) , Demotyvacijų kūrėjau, išmok rašyti. : >>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
geriausia sitoj foto tai uzrasas po ja : "Sau" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Net ne, pas mus šūlei uniformos yra, ir reikia (tesiog būtina) įpoar per rugsėjo pirma ją užsidėti, jokių madų nebūna... Nes nieko išlaušti neina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
ooo girzaduasidzxhfqg4y3 adrgjlk34uq5y;lkterwtq34tefd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
uuuu bugiii diiigiii bugu digii buuuguu diiiigiiiigiiigiigig uuuuu buugugugu digigigiigi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Ooo girzaduske :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Kaišiadorys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#13 you are so ORIGINAL! :O But you are right :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
šiais metais pirmą kartą oras atitiko šventę. visada saulė šviečia, šilta, o va šiandien kokia šventė, toks ir oras. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
noob.saibot gejus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
iš dalies tiesa, bet demotyvacija su klaida.
DeLatte 5776    
;D #3 #4 cia tai vaikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
omg ..girzadaskeeeeee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
ismok rasyti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Vaclovas!! Kaisiadorys.. (mm)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
'šau'? Gal 'šou'..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
kelnes valgo asfalta
Nuotraukos nėra
Tock 5777    
Gal šou ne šau ?
Grįžti į viršų