Tegu eina tokie Šviesuoliai velniop.
Respectas! - Vien už tai, kad šis žmogus niekada nebus per senas viešai nusikeikti
Anonimas
5155
Anonimas
5179
tai jega
Anonimas
5179
sprukit nahui davatkos jus jofanos
Anonimas
5179
Intelekto trūkumas pas žmogų... Ką jis pasieks besikeikdamas? Tik blogą pavyzdį rodo.
Anonimas
5179
#5 Ir negyvenk, mant tokių durnių kaip tu negaila.
Anonimas
5180
Respektas uz tai kad viesai nusikeike? I dont want to live in this world anymore...
Anonimas
5180
Ypač respectas už ragus ir radioshow
Anonimas
5180
ateik cia bl
Anonimas
5180
kas cia buvo?
Anonimas
5180
:DS:D:D:D
|

