Religija - mano asmeniškas pasirinkimas!

2009.12.01 Darkless
  • 135
9
religija,ctrl, alt, del







Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
arba Ctrl+Alt+Esc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#3 katalikybe ne ysitikinimas o isjuoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
task manager :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
bicas svencia tris karalius :))) geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
magikas rinkinys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5982    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6038    
negrazu saipytis is kitu isitikinimu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6050    
tu debilas esi, nes visu pirma nesupranti ka si kombinacija reiskia ant klavos bei kas yra trys karaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 6050    
nu ir kasd cia jokinga?blt ******* imetat nesamoniu net nejokingu nebutumet lietviai :\
Grįžti į viršų