atsiperka ir dar kaip :)
Reklama - niekada neverta ja tikėti
Anonimas
5781
Anonimas
5784
#7 O tau kas nors liepia i jas ziureti?:) Manau,kad ne taigi laisvas eik prie kitu demo prisikabinet
Paulius93
5784
Nu ,valkata. Tu su savo valkatiškom demotyvacijom jau dasiknisai link mano nervų. Nebekelk tų nesąmonių. Baisu daros.
Anonimas
5787
atsiperka :D
Anonimas
5788
#7 #8 eikit nahui blet urodai !
Anonimas
5789
patalpino valkata :D irgi geras ;D
strawberry
5789
Geras prikolas :D
OoS
5790
|

