Realizmas - Kartais demotyvuoja labiau už pesimizmą

2010.07.04 antoni
  • 190
16
realistas,realizmas,pesimizmas,pesimistas,optimizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4929    
#7 Jo tu anglu tikrai moki :D O seip tai Nice nice demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
#13 (:
briedis01 5784    
joa visada sakiau kad realistai geriausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Kaiiiiiiiiiiii prajuokino sita menke. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
whaaaahaaaahaa :D
Gusta-Fang 5825    
Koks geras :D :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
pize gerulis prikols buva :D man patika toki pokstai
Airidc 5827    
Juokutis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
good :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
nais :))
-Viktorija- 5830    
;D
ishban 5830    
nuosirdziai prajuokino :D
Modestas. 5831    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Jaaaa. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Geras. :D
Nuotraukos nėra
Anonimin1s 5832    
zudantis ;D
Grįžti į viršų