Realizmas - Kartais demotyvuoja labiau už pesimizmą

2010.07.04 antoni
  • 190
16
realistas,realizmas,pesimizmas,pesimistas,optimizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4933    
#7 Jo tu anglu tikrai moki :D O seip tai Nice nice demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
#13 (:
briedis01 5788    
joa visada sakiau kad realistai geriausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Kaiiiiiiiiiiii prajuokino sita menke. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
whaaaahaaaahaa :D
Gusta-Fang 5829    
Koks geras :D :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
pize gerulis prikols buva :D man patika toki pokstai
Airidc 5831    
Juokutis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
good :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
nais :))
-Viktorija- 5834    
;D
ishban 5835    
nuosirdziai prajuokino :D
Modestas. 5835    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Jaaaa. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Geras. :D
Nuotraukos nėra
Anonimin1s 5836    
zudantis ;D
Grįžti į viršų