Rasizmas - Kitaip nepavadinsi

2010.02.08 karolukas357
  • 221
15
pepsi, coca, cola, rasizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Aaj nesvarbu, vistiek visi labiau myli kolą ;)) Pepsi degradavus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Pavadinsiu. Suplanuota skarbonkiažudystė ;D
candy 5867    
#11 Simbolizuoja krauja :)
Nuotraukos nėra
killere 5882    
O kartais kola ne ruda?;D
AnimeShifter 5883    
D:
GuoDy 5888    
Vargšė Cola.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
ziauru xD
Turbosraige 5903    
Gut!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5975    
jega xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
:D
Lijanelea911 5981    
oho :D
giedriuxxx 5983    
ziaurus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
Pepsizmas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
geras :)
Grįžti į viršų