Aaj nesvarbu, vistiek visi labiau myli kolą ;)) Pepsi degradavus.
Rasizmas - Kitaip nepavadinsi
Anonimas
5726
Anonimas
5857
;D
Anonimas
5862
Pavadinsiu. Suplanuota skarbonkiažudystė ;D
candy
5867
#11 Simbolizuoja krauja :)
killere
5882
O kartais kola ne ruda?;D
AnimeShifter
5883
D:
GuoDy
5888
Vargšė Cola.. xD
Anonimas
5888
ziauru xD
Turbosraige
5903
Gut!
Anonimas
5975
jega xD
Anonimas
5978
:D
Lijanelea911
5981
oho :D
giedriuxxx
5983
ziaurus :D
Anonimas
5983
Pepsizmas. :D
Anonimas
5984
geras :)
|

