Aaj nesvarbu, vistiek visi labiau myli kolą ;)) Pepsi degradavus.
Rasizmas - Kitaip nepavadinsi
Anonimas
5722
Anonimas
5853
;D
Anonimas
5858
Pavadinsiu. Suplanuota skarbonkiažudystė ;D
candy
5863
#11 Simbolizuoja krauja :)
killere
5878
O kartais kola ne ruda?;D
AnimeShifter
5879
D:
GuoDy
5884
Vargšė Cola.. xD
Anonimas
5884
ziauru xD
Turbosraige
5899
Gut!
Anonimas
5971
jega xD
Anonimas
5974
:D
Lijanelea911
5977
oho :D
giedriuxxx
5979
ziaurus :D
Anonimas
5979
Pepsizmas. :D
Anonimas
5980
geras :)
|

