Raktų rinkinys - į moters širdį

2012.06.25 arnyextr3me
  • 11
26
Raktų rinkinys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5110    
True story,sis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5114    
Taikliai, bet matosi daug panu pyksta, juk ne apie visas snekama, cia realybes iskraipymas, siuolaikine tikrai tokia problema yra, daug kas netiki meile nuo tada kai atsirado pinigai, masinos ir kitos nesamones
arnyextr3me 5115    
Juokingi jus man visi.
Ignassin 5115    
#22 Ubagai mums ne draugai! Taip, ne į automobilį reik žiūrėt, bet ir ne į dviratį ;) Apie tai prieš kelias dienas kažkokį labai protingą komentarą parašiau :)
coliuke_ 5115    
#21 O ubagas tai jau ne žmogus..? :D Pirma ne į mašiną žiūrėt taip ar taip reikia.
Ignassin 5115    
#5 Tai ubagas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
Arnoldas pats nesąmoningą pavyzdį pateikė ir dar sako merginai, kad čia ji absurdą parašė :)) juokiatės iš moterų logikos, bet patys neatsiliekat.
Slapukea 5116    
Absoliutus melas.Nu tikrai ne visos tokios.
Nervina tokios demo.
coliuke_ 5116    
#17 Tai ką man veikt su nepilnamečiu..? :D Čia kaip vaikų tvirkinimas. :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
coliuke, niekas tvirkint ir neprašo.. :D
arnyextr3me 5116    
Aš daug tavo komentaru skaičiau, ir tiek.
arnyextr3me 5116    
Aš daug tavo komentaru skaičiau, ir tiek.
coliuke_ 5116    
#12 Šaunuolis žmogus. :D Teisinga kryptimi veda. :D
#11 Tu geriau pažinčių portaluose apsilankyk (:
arnyextr3me 5116    
Aš daug tavo komentaru skaičiau, ir tiek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
#7 pazintys.draugas.lt matau, kad tau pravers.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
draugauk su manim, pilnametis :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
draugauk su manim, pilnametis :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
draugauk su manim, pilnametis :-)
coliuke_ 5116    
#6 Really? Nes tu pažįsti visas merginas kaip nuluptas? Ir visos jos vienodos, nes kiekviena sako aš ne tokia kaip visos..?
#7 Soriukas, nepilnamečių netvirkinu. (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
Coliuke gal noretum draugauti ? man 17 metu
arnyextr3me 5116    
Coliuke na pati jau sau priestarauji. :)
coliuke_ 5116    
#4 Na na.. Nebūtinai, kad atimtos. :D Gal žmogus mašinos neturi. :D
Ignassin 5116    
#1 A jo, dar yra tokių... Kam teisės atimtos.
Ignassin 5116    
Nu nu, o kur butelio atidarytuvas? ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5117    
Kur mano Opelio raktai?
coliuke_ 5117    
Be šansų. Renkuosi tą, kuris pėsčias. (:
Grįžti į viršų