o kam bauda siuncia jei numeris tik ant galo, o fotkina tik is priekio.
Radaras - ne tik mašinas fotkina, bet ir supermeną su dviračiu.
Anonimas
5280
Anonimas
5315
fotkina debile
Anonimas
5545
Motociklu tai nefotkina.
Anonimas
5558
#8 o tau neatrodo, kad uzsienyje gali buti kitokie radarai negu lt??
Anonimas
5561
netikiu, kad cia tikrai ji "nufotkino" toks aparatas, kaip automobilis. Bandem eksperimentuoti, su beisbolo lazda mojavom, visokius kitokius bandymus atlikti - nieko, tik su masina pralekem (aisku, numeriai uzpurksti) ;D iskarto nufotkino, ir su raudona sviesa. Baltos pagal teise negaletu deti, kadangi vairuotoja gali labai apakinti, ir net isgasdinti. Visiskai nelogiska, fiziskai nefiksoja tokie aparatai tokiu judesiu (realiai). P.S. Ta "fotika" kur testavom,sulauzem per puse! ; ]
Anonimas
5565
nebezaiskit jus to WoW ;D
Anonimas
5567
bet kai greitumo....
Anonimas
5568
Ant wotlk nebereik vanish powder :D
Mikey
5569
Pushkino tiesa, kombate buvo, tai paprastas stealth neina ijungti :D
Anonimas
5569
#1 <-- vanish powder pasibaige todel ir tas supermanas nenuejo i stealth :D
Teenagor
5569
chi.
Anonimas
5570
Superman forgot to use stealth.
|

