Snekat beleka. Zmogus kelia ranka pries ta kuris nervuoja, tyciojas ir nesvarbu ar jis stipresnis ar silpnesnis, nieks cia jegu nemauoja skaiciais ar dar kuo... nebeziurekit jus tu drakonu mustyniu per lnk ir nebesvaikit.
Pyktis kenkia grožiui - Ypač kitų
Anonimas
5366
Anonimas
5551
jei zhmogus pakelia ranka priesh silpnesni,reishkias jis pats yra silpnas ir tik taip sugeba ishsireiksht..ash tokius zhmones menkinu,jie nieko verti kai musha ir skriaudzhia kitus..jiems patiems reikia paimt uzh galvos ir i siena patrankyt..;]
Anonimas
5553
grazios akys, nei tema sitas bet man pokui! xD
Anonimas
5554
sventa tiesa
Anonimas
5555
randai puoshia:D
Anonimas
5555
Viskas ok vyrai, virtuvej ant akies puodukas uzkrito.
Teenagor
5555
kodėl save muši?????
|

