Pure Future White - Kaip ji ten prasmuko?

2011.05.10 erikaslt
  • 143
24
Pure Future White




© Pure Future White facebook puslapis



Geras_Iksas 5094    
per iejima speju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
Eikit jus visi nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
vien vartojimas žodžio Negras savo žodyne jau yra rasizmas :)
erikaslt 5524    
be to, demotyvacija.lt tikrai nėra vieta, kur atskleidžiu savo išsilavinimą ;)
erikaslt 5524    
#18 o tu, habituotas mokslų daktare, pasitikrink žodžio "negro" reikšmę :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
viskas čia gerai, daugiau tamsiaodžių buvo, gražu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
#17 ne su negru, o su afroamerikiečiu ir ne apie čiukčią, o apie čiukčį. Pasitikrink www.vlkk.lt arba dabartinės lietuvių kalbos žodyne, išsilavinęs žmogau, o tada rašyk!
erikaslt 5525    
#12 net neabejoju, kad mano išsilavinimas kur kas aukštesnis negu tavo ;)

o šiaip tai apgailėtini esat :D demotyvacijoj tolerantiškus labai vaizduojat, po to turbūt išeinat į kiemą su alaus bambaliu ir semkių pakeliu ir prie žmonių prisipisinėjat. skirkit rasizmą nuo humoro, asilai. patys pagalvokit savo galva - jei pvz. kas nors anekdotą pasako apie čiukčią, tai juokiatės, o jei tik pamatot prikolą su negru, tai iš karto rėkiat RASIZMAS. :)))) APGAILĖTINA :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
cia ne demotyvacija, o motyvacija duot i nosi autoriui!
galima butu ziuret su juoku, bet kadangi diskriminacija dar labai opus klausimas, tai ne visi ta juoka teigiamai mato
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Gintas Pilvelis · Vilnius, Lithuania
stumia autorius ziauriai

Erikas Mališauskas ·
toks jau aš

:D GRAUDUS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
erikaslt , eik tu filmuokis man atrodo , Lietuvoj per TV megsta tokiu dx kaip tu rodyt daug , dar tave zvaigzde palaikytu :O Piiiize ,pamate juodaode :D Stebuuuuklas :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Visi verkia kad rasizmas, jo pripazystu yra cia rasizmo, bet jei i tai zvelgiama su juoku ar ironija, tai niekam netrukdo, manau net patiem juodaodziam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Zodziu baisiau ir but negali,geda man uz tokiu lopus,o paskui dar sundziasi kaip uzsieni nieks ju nemegsta...Aisku kurejas tai savo apgailetina issilavinima parodyt norejo.
saimonux 5526    
pati geriausia :) +++++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
WOW demotyvacija tikrai labai juokinga.
erikaslt 5526    
#8 tavo veidas apgailėtinas ;)
minami 5526    
krv kaip apgailėtina :)
sima48 5526    
gerumoooooooooooo ;D
erikaslt 5526    
žinutė hateriams:
eikit vaduot vergų, turiu jų 4 savo namie. ieškokit manęs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
cia ne tne sarkazmas pidere tu , nezinai kaip sarkazma isreikst DAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
GO BACK TO WORK NIGGA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
nu lievesnės demo negalėjai sukurt?
2pac 5527    
Gražiausia ji iš šitų keturių , dar ta kairėje irgi nebloga .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
Ji i s KMU:D
Grįžti į viršų