geras : )))
Problema - Negalvok apie ją. Ieškok būdų kaip ją išspręsti.
Anonimas
5687
Anonimas
5751
nerealus :D
Anonimas
5793
*juokiasi garsiai*
Anonimas
5822
#14 jo, aš užstrigau ten :D
Anonimas
5899
Reiskia debilas amziams :D
Anonimas
5906
Ten kur tris kart debilas ir eini į apačią ir jei negali tai kam nors suversti ratas sukasi :D
Anonimas
5912
taip taip ne
Anonimas
5916
Neblogas neblogas ;D
Anonimas
5917
geras :D
Anonimas
5925
Nova ten nera tokio derinuko xD , o seip geras :D
Anonimas
5925
Oo Cia tai liux :D
NeedFeed
5926
pasijuokiau neblogai :D
Anonimas
5926
Geriausias Derinukas - Taip, Taip, Taip, Ne... :)
miau
5926
:D
wwestas
5927
Prajuokino nesveikai (rofl) :D reikės pasiremti šia nuostabia shema :) :D
Anonimas
5927
pagal schema problema atsiranda kai negali jos niekam suversti :D
cloudmaker
5927
Aš neturiu problemų, aš turiu kam jas nurašyt :D
LookAtMe
5927
:D
zigzagas
5928
Neblogai :D
|

