Problema - Negalvok apie ją. Ieškok būdų kaip ją išspręsti.

2010.03.31 graffitis
  • 301
19
Problema







Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
geras : )))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
nerealus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
*juokiasi garsiai*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#14 jo, aš užstrigau ten :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
Reiskia debilas amziams :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
Ten kur tris kart debilas ir eini į apačią ir jei negali tai kam nors suversti ratas sukasi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
taip taip ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Neblogas neblogas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
Nova ten nera tokio derinuko xD , o seip geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
Oo Cia tai liux :D
NeedFeed 5926    
pasijuokiau neblogai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
Geriausias Derinukas - Taip, Taip, Taip, Ne... :)
miau 5926    
:D
wwestas 5927    
Prajuokino nesveikai (rofl) :D reikės pasiremti šia nuostabia shema :) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
pagal schema problema atsiranda kai negali jos niekam suversti :D
cloudmaker 5927    
Aš neturiu problemų, aš turiu kam jas nurašyt :D
LookAtMe 5927    
:D
zigzagas 5928    
Neblogai :D
Grįžti į viršų