#5 100proc sutinku :D
Prisiminus vaikystę - Pamatau, kokia ribota tapo mano vaizduotė
Anonimas
5307
Anonimas
5470
#5 jo cia tai teisybe ;D
Fanatikeee
5471
mano vaikyste nepasibaigus reiškias..
Anonimas
5471
smagiausia budavo kai begi kaime nakti is tualeto ir dziaugiesi kad taves niekas nesuvalge :D
Anonimas
5472
Khem... Manyciau visi (netgi jus, drasuoliai) Vaikysteje turejo tam tikru baimiu. :)
Anonimas
5473
Man tai niekad nebudavo :)
Anonimas
5473
Jei jum taip būdavo tai jūs tikriausiai turit psichinių sutrikimų...
Anonimas
5473
o dabar ribotos mano vaizduskes galimybes.
|

