#5 100proc sutinku :D
Prisiminus vaikystę - Pamatau, kokia ribota tapo mano vaizduotė
Anonimas
5304
Anonimas
5467
#5 jo cia tai teisybe ;D
Fanatikeee
5468
mano vaikyste nepasibaigus reiškias..
Anonimas
5468
smagiausia budavo kai begi kaime nakti is tualeto ir dziaugiesi kad taves niekas nesuvalge :D
Anonimas
5469
Khem... Manyciau visi (netgi jus, drasuoliai) Vaikysteje turejo tam tikru baimiu. :)
Anonimas
5470
Man tai niekad nebudavo :)
Anonimas
5470
Jei jum taip būdavo tai jūs tikriausiai turit psichinių sutrikimų...
Anonimas
5470
o dabar ribotos mano vaizduskes galimybes.
|

