močiutė turi :D
Pripažink - Ir tu tokį turėjai
Anonimas
4849
Otolelet
4887
Visi gime 1990 ir t.t. toki turejo.Na, jei jie neturejo tai ju mociutes tikrai :D
Anonimas
4890
Pamenu, kaip kalbėdavo „Reikės knygas pastatyt“, ir niekaip nesuprasdavau, kas ten per „knygos“ :D
Anonimas
4890
#7 Taip, jis labai gerai issilanksto ir gaunasi didelis - sventinis stalas.
Anonimas
4890
Čia stalas? :O :D
Anonimas
4891
#1 Čia stalas!
Ceridven
4891
Pas mane irgi dar yra toks ;D
Anonimas
4891
Ne...
Anonimas
4891
dar ir dabar turiu...
demonauskas
4891
Neturėjau,bet norėjau turėt, svajonė neišsipildė
Anonimas
4891
Ne. Čia kas ? Vartai i narniją?
|

