Prima aprilis

2010.04.02 darka
  • 150
32
balandzio, 1, oji,prima, aprilis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
kas tas prima aprilis? :D tipo balandzio 1?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Bet cia nei airija nei anglija!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
lenkiska sistema:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
viskas cia gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Seip autostradoje kaikurie kelio zenklai yra statomi is abieju pusiu(desineje ir per viduri) daug kartu su tuom buvau susidures, taigi ce nieko keisto... :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
normalus zenklas autostradoj iki 130 galima, greitkely iki 110, o cia tikrai vienas is tu dvieju... taip kad tikrai nesamone cia ikelta! geda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
#24 Bet jei Anglijoj važiuoji, tai ne tik ženklas kairėj, bet ir pats kaire juosta važiuoji. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
o jeigu vaziuoji airijoj ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
#20 jaigu anglijoj vaziuoji tai yra kairej zenklas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
va

Kelio ženklai statomi dešinėje pagal eismo kryptį kelio pusėje, o kairėje arba virš važiuojamosios juostos ženklai dubliuojami. Tačiau kairėje kelio pusėje kartais statomi ir pagrindiniai ženklai. Virš važiuojamosios dalies įrengiami ženklai, rodantys važiavimo kryptį atskirose eismo juostose.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
#4 cia nereikia sakyt kas ir taip suprantama lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
#4 ... nu taigi krize reikia gi pinigu uzsidirbti... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
Nuo kada kaireje puseje zenklas statomas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
Huston, we have a demotivation fail here
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
Šiaip tai, daug kur ir autostradose kur 130 galima lėkti stato radarus.. nu ir ką?... epic fail.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
O tai kiek realiai ten galima vaziuot? Ir kodel fotkese net gatves skiriasi? :)
nesamone, o ne demotyvacija :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
To PsychoNiX: Deja vairuotojas. Ir jau senokai. Tiesiog prikolas yra prikolas..
LookAtMe 5927    
Butent tas faktas, kad nuotraukos is lb skirtingu vietu apsunkina minties pagavima.. Mintis gal ir gera, bet apipavidalinti labai prastai ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
#9 foto gal ir iš skirtingų vietų, bet svarbiausia esmė.
giedriuxxx 5927    
rofl and lol :D
PsychoNiX 5928    
#11 ryskiai ne vairuotojas =)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
Manau galima naktį tokį fiktyvų ženklą kurnors pastatyti ;D ir stebėti apsigavusius ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
bullshit
MaStEr 5928    
jo, tik kažkaip foto abi visai iš skirtingų vietų..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
na, kaip matom #3 nepagavo kampo :D tai va situos Reda ir isgelbejo nuo nezinios :D
TripCh 5928    
#4 Ačiū Reda, bet manau visi tai suprato.. ;D
Zhaniukas 5928    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
xD jo geras :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
nu melas, kad galima 100 km/h važiuot, o dar ir greitį fiksuoja ir fotkina.
tipo patiki, kad gali ant 100 važiuot, viršiji greitį, nufotkina, moki baudą.
hahaha.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
nepagaunu.. suprantu kad po apacia parasyta balandzio pirmoji, bet nerandu rysio :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
Rofl
Grįžti į viršų