graudu :[
Priklausomybė nuo interneto - kai nėra ką veikti, o pasitraukti vis tiek nesinori...
Anonimas
5620
Anonimas
5626
Man dbr taip :D
Anonimas
5653
ya.. i have it.. ;/
Anonimas
5654
būn. aj jau ejnu ner ka veit. o parase kažkas. nu da biski ft ikelsiu ir t.t xD
Vai2kas
5654
taip tikrai buna.;D
Anonimas
5654
7# so
Anonimas
5654
netiesa bent jau as tai tikrai ne :) megstu prie pc pasedet ir knygas skaitau..ir seip piesiu..tad turiu ka veikt, as nepriklausoma..tad...
Rocknroll
5655
nu tai eikit issisluoit tuomet
Anonimas
5655
As nepriklausomas :))
varlyte
5655
true :)
rokas111
5655
Tiesa.Beveik visada taip yra.
povilasq
5655
buvo
|

