Cia ne as myliu narkotikus, o narkotikai myli mane !
Priklausomybė - Tu pats renkiesi savo narkotikus
Anonimas
4892
Anonimas
5076
dar iki teisiu maza metu, bet juodai megstu vairuot, kaip suniukas prie masinos duru tupiu
gitaristas
5077
o aš mėgstu vairuot
Anonimas
5078
turnikas cia niekuo detas, wisi neswarbu kas jie yra turi silpnybe/priklausomybe kam nors... saldainiams,cofeinui, adrenalinui...
Vodka_ID
5078
Tai geriau rinksiuosi tuos kurie "veza".
Anonimas
5078
nu ka zn, man irgi patinka kaboti ant skersinio, padarau daugybe "prijomu", kuriu nepadaro draugai, bet to nelaikau sportu ar pan, nebent profesionalius sportas (gimnastika) ir nematau, kuo cia didziuotis, tai tiesiog stiprina mano nugara ir as tuo patenkintas, o cia reikstis internete, kad "va, as turnyko sportsmenas ir pan" neverta, eikit geriau prisitraukimu daryt, o ne demotyvacijas tokias kurt! Kam ko reikia siame pasaulyje, tas ta is jo pasiima :) WORLD PEACE
|

