Priežastis - Kodėl "Anonymous" nenulaužė facebook'o.

2011.11.13 thehighriser
  • 213
8
bus, balius, bus, baliukas, dziaugsis, mano, pimpaliukas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4808    
We didint even trie to hack facebook it would give no use for us.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
#2 Don't talk shit. Jie norėjo nulaužti Facebook, nes Facebook pardavinėjo asmeninę informaciją vyriausybinėms organizacijoms. Bet galiausiai tą ketinimą jie paneigė.. Tikriausiai dėl to, kad pas juos nėra hierarchijos ir bet kuris grupuotės narys galėjo skelbti nulaužianti Facebook visos grupuotės vardu.. Arba, kaip teigiama demotivacijoje xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
jau tie veidukai :D :D :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
nesamone ir tiek
Nuotraukos nėra
tomas1996 5340    
galetu one.lt nulauzt :D
bambukinis 5340    
Jie net nenorėjo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5341    
tai kad anonymous net neplanavo nulaužt facebook'o..retardai.
Spameris 5341    
Nejuokinga.
Grįžti į viršų