tas tai jau taip
Prieš moterį - laimėti neįdomu, o pralaimėti gėda.
Anonimas
5564
Anonimas
5730
#4 tu neteisus :p
Nyctereutes
5731
#5 , nekovoti ;)
Anonimas
5732
tai ka daryt :D???
happy4ever
5732
vyras jau laimi tada kada ji atsiduoda jam
Anonimas
5732
moteris pries vyra, moteriai niekada nebus geda.....
Nyctereutes
5733
Gal koks medikas paaiškintų paveiksliuką? Win some... what?
fre4k
5733
taikliai... :D
|

