Prieš moterį - laimėti neįdomu, o pralaimėti gėda.

2010.10.16 Anonimas
  • 19
8
pergale,pralaimejimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
tas tai jau taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#4 tu neteisus :p
Nyctereutes 5731    
#5 , nekovoti ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
tai ka daryt :D???
Nuotraukos nėra
happy4ever 5732    
vyras jau laimi tada kada ji atsiduoda jam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
moteris pries vyra, moteriai niekada nebus geda.....
Nyctereutes 5733    
Gal koks medikas paaiškintų paveiksliuką? Win some... what?
Nuotraukos nėra
fre4k 5733    
taikliai... :D
Grįžti į viršų