Prieš moterį - laimėti neįdomu, o pralaimėti gėda.

2010.10.16 Anonimas
  • 19
8
pergale,pralaimejimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
tas tai jau taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#4 tu neteisus :p
Nyctereutes 5729    
#5 , nekovoti ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
tai ka daryt :D???
Nuotraukos nėra
happy4ever 5731    
vyras jau laimi tada kada ji atsiduoda jam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
moteris pries vyra, moteriai niekada nebus geda.....
Nyctereutes 5731    
Gal koks medikas paaiškintų paveiksliuką? Win some... what?
Nuotraukos nėra
fre4k 5731    
taikliai... :D
Grįžti į viršų