#6 Esu sutikus ne vieną juodaodį ir jie kitaip nei lietuviai labai mandagūs ir kultūringi žmonės.
Prezidento rinkimai Amerikoje...
Emma11956
4934
Vodka_ID
4976
#5 Sutiksi nors 1 negra kitaip galvosi.
Emma11956
4976
#4 Aš nesu rasistė, nes man yra visiškai nesvarbu žmogaus odos spalva ar išvaizda, man svarbu žmogaus asmenybė ir charakteris, o jei tu manai jog jei tu rasistas tai ir visi kiti tai, žinok, kad tu žiauriai klysti.
Anonimas
4976
#2 visi mes rasistai, tiesiog kai kurie iš mūsų dar to nežino...
Vodka_ID
4977
Norejo papyzdavot negra tiesiog. Jis tiek pinigu turi, jog jam nieko nereiskia tas prezidento statusas. Deja nepavyko...
Anonimas
4977
#1 Rasistas....
Anonimas
4977
f***ing ni**er
|

