Prezidentas - Kuriuo galime didžiuotis iki šiol!

2016.11.03 ne2rnas
  • 47
8
valdas, adamkus,90, metu






Nuotraukos nėra
Anonimas 3513    
#6 Nu tipo pas mus jau rojus zemej
Nuotraukos nėra
nulis5 3522    
#6 bičiuli , idealios santvarkos nėra dabar pasaulyje. Bet... bet tu neapsaugotas nuo to kad ją išvysi
Nuotraukos nėra
Anonimas 3522    
vaziuokit i rusija, ten prezidentas gali viska, ka tik nori. tiesiog ideali santvarka pagal tave
Nuotraukos nėra
nulis5 3523    
jeigu čia sarkazmas,tai sekanti bus grybienė. su antraste: nepadariau nieko,bet valdelis tai lenkas isvis
Nuotraukos nėra
nulis5 3523    
sėdi žmogus dešimt metų kėdei už vairo ir niekur nenuvažiuoja. Bjauru
Nuotraukos nėra
nulis5 3523    
ir niekas nematė iš jo prezidentavimo tolko. bet pradedu manyti kad tas neįgalumas Lietuvos prezidentų yra norma , Grybauskaitę













Nuotraukos nėra
nulis5 3523    
lenkas
Nuotraukos nėra
Anonimas 3523    
prezidentas - lele...... kur jy siunte ten ir ejo.
Grįžti į viršų