100%
Prasidėjo pavasaris - Baigėsi namų darbų ruošimai
Anonimas
5515
MagicianGirl116
5553
Ne, tik prasidėjo ;D
Anonimas
5554
Na nežinau, man prasidėjus pavasariui prasidėjo ir egzai...taigi...ruošimasis vis dar yra...
Anonimas
5556
Pradėjau mokytis, beigėsi namų darbų ruošimai :)
Anonimas
5566
as niekada ju nedarau ir man px :)
Anonimas
5566
žymės ;D
Anonimas
5567
#12 #13 aha man irgi idomu...
Anonimas
5567
as ir ziema nedariau. xD
Anonimas
5568
žymės geros :D
Anonimas
5568
nebuvo net prasidėjas
biciuks
5568
darytu*
biciuks
5568
idomu ka daryti valdzia jeigu visi 100% nebeeitu i mokyklas :D
Anonimas
5568
nuo balandzio neinam visi i sule. cia geras;D
Anonimas
5568
jis net nebuvo prasidejas
Anonimas
5568
Mmm,eisim vėl į parką šviečiant saulutei nd daryt. (smirk)
EvilRiesutas
5568
Visiems taip, o dvyliktokai pabudo po 12metų miego ir jiems dabar pats darbymetis :D
XII
5568
atrodo butu ko diziuotis kad namu darbu neruosi
Anonimas
5568
negalėjo baigtis, nes nebuvo niekad prasidėję
Anonimas
5568
jie jau rudenio pradzioj buvo baigti
Aidas220
5568
Šš
Anonimas
5568
bus egzai nx :D
kiki17
5568
egzai supisti nx
funkerman
5568
nu ir egzai prasides
|

