Prasidėjo pavasaris - Baigėsi namų darbų ruošimai

2011.03.31 Ly.
  • 256
23
nuo, balandzio, neinam, visi, i, sule







Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
100%
MagicianGirl116 5553    
Ne, tik prasidėjo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Na nežinau, man prasidėjus pavasariui prasidėjo ir egzai...taigi...ruošimasis vis dar yra...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Pradėjau mokytis, beigėsi namų darbų ruošimai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
as niekada ju nedarau ir man px :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
žymės ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#12 #13 aha man irgi idomu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
as ir ziema nedariau. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
žymės geros :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
nebuvo net prasidėjas
Nuotraukos nėra
biciuks 5568    
darytu*
Nuotraukos nėra
biciuks 5568    
idomu ka daryti valdzia jeigu visi 100% nebeeitu i mokyklas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
nuo balandzio neinam visi i sule. cia geras;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
jis net nebuvo prasidejas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Mmm,eisim vėl į parką šviečiant saulutei nd daryt. (smirk)
EvilRiesutas 5568    
Visiems taip, o dvyliktokai pabudo po 12metų miego ir jiems dabar pats darbymetis :D
XII 5568    
atrodo butu ko diziuotis kad namu darbu neruosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
negalėjo baigtis, nes nebuvo niekad prasidėję
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
jie jau rudenio pradzioj buvo baigti
Aidas220 5568    
Šš
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
bus egzai nx :D
kiki17 5568    
egzai supisti nx
funkerman 5568    
nu ir egzai prasides
Grįžti į viršų