100%
Prasidėjo pavasaris - Baigėsi namų darbų ruošimai
Anonimas
5511
MagicianGirl116
5548
Ne, tik prasidėjo ;D
Anonimas
5549
Na nežinau, man prasidėjus pavasariui prasidėjo ir egzai...taigi...ruošimasis vis dar yra...
Anonimas
5551
Pradėjau mokytis, beigėsi namų darbų ruošimai :)
Anonimas
5561
as niekada ju nedarau ir man px :)
Anonimas
5562
žymės ;D
Anonimas
5562
#12 #13 aha man irgi idomu...
Anonimas
5563
as ir ziema nedariau. xD
Anonimas
5563
žymės geros :D
Anonimas
5563
nebuvo net prasidėjas
biciuks
5563
darytu*
biciuks
5563
idomu ka daryti valdzia jeigu visi 100% nebeeitu i mokyklas :D
Anonimas
5563
nuo balandzio neinam visi i sule. cia geras;D
Anonimas
5563
jis net nebuvo prasidejas
Anonimas
5563
Mmm,eisim vėl į parką šviečiant saulutei nd daryt. (smirk)
EvilRiesutas
5563
Visiems taip, o dvyliktokai pabudo po 12metų miego ir jiems dabar pats darbymetis :D
XII
5563
atrodo butu ko diziuotis kad namu darbu neruosi
Anonimas
5563
negalėjo baigtis, nes nebuvo niekad prasidėję
Anonimas
5563
jie jau rudenio pradzioj buvo baigti
Aidas220
5563
Šš
Anonimas
5563
bus egzai nx :D
kiki17
5563
egzai supisti nx
funkerman
5563
nu ir egzai prasides
|

