100%
Prasidėjo pavasaris - Baigėsi namų darbų ruošimai
Anonimas
5512
MagicianGirl116
5550
Ne, tik prasidėjo ;D
Anonimas
5551
Na nežinau, man prasidėjus pavasariui prasidėjo ir egzai...taigi...ruošimasis vis dar yra...
Anonimas
5553
Pradėjau mokytis, beigėsi namų darbų ruošimai :)
Anonimas
5563
as niekada ju nedarau ir man px :)
Anonimas
5563
žymės ;D
Anonimas
5564
#12 #13 aha man irgi idomu...
Anonimas
5564
as ir ziema nedariau. xD
Anonimas
5565
žymės geros :D
Anonimas
5565
nebuvo net prasidėjas
biciuks
5565
darytu*
biciuks
5565
idomu ka daryti valdzia jeigu visi 100% nebeeitu i mokyklas :D
Anonimas
5565
nuo balandzio neinam visi i sule. cia geras;D
Anonimas
5565
jis net nebuvo prasidejas
Anonimas
5565
Mmm,eisim vėl į parką šviečiant saulutei nd daryt. (smirk)
EvilRiesutas
5565
Visiems taip, o dvyliktokai pabudo po 12metų miego ir jiems dabar pats darbymetis :D
XII
5565
atrodo butu ko diziuotis kad namu darbu neruosi
Anonimas
5565
negalėjo baigtis, nes nebuvo niekad prasidėję
Anonimas
5565
jie jau rudenio pradzioj buvo baigti
Aidas220
5565
Šš
Anonimas
5565
bus egzai nx :D
kiki17
5565
egzai supisti nx
funkerman
5565
nu ir egzai prasides
|

