tik ne penktadieniais, ne savaitgaliais ir ne darbo dienomis ;D
Pirmas pažadas ryte - - šiandien eisiu miegot anksčiau.
m02x
5695
Anonimas
5698
Taip ir buna :) tik niekad to pazado neistesiu
Anonimas
5699
#12 jo cia ir mano tokspat sakau ajsiu diena pamiegot tikrai bet kaip po pamoku namo grystu tj kaskaip ir nebesinori jau :D :D
gretagreat28
5699
Mano tj kad diena eisiu pamiegot :D
xexe
5699
#5 kaip ir man :D
weeeee
5699
kiek jus gali del to miego verk...ir taip pramiegat puse ar daugiau dienos ir dar verkia...
Sraige
5699
As tai kai pasizadu tai taip ir buna...
Anonimas
5699
#5 aš ir taip visad :D
Anonimas
5699
#6
Anonimas
5699
buvo jau toks
Anonimas
5699
aš dažnai galvoju pareisiu iš šulės eisiu miegot :D bet niekad taip nebuna :D
Anonimas
5699
#1 būna :D
Rocknroll
5699
demo kureja-s skaito mano mintis.true
Anonimas
5699
dar būna: "Nebegersiu"
|

