Pirmas pažadas ryte - - šiandien eisiu miegot anksčiau.

2010.11.20 Meii
  • 288
15
Pirmas pažadas ryte -







m02x 5695    
tik ne penktadieniais, ne savaitgaliais ir ne darbo dienomis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Taip ir buna :) tik niekad to pazado neistesiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
#12 jo cia ir mano tokspat sakau ajsiu diena pamiegot tikrai bet kaip po pamoku namo grystu tj kaskaip ir nebesinori jau :D :D
gretagreat28 5699    
Mano tj kad diena eisiu pamiegot :D
Nuotraukos nėra
xexe 5699    
#5 kaip ir man :D
weeeee 5699    
kiek jus gali del to miego verk...ir taip pramiegat puse ar daugiau dienos ir dar verkia...
Nuotraukos nėra
Sraige 5699    
As tai kai pasizadu tai taip ir buna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
#5 aš ir taip visad :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
#6
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
buvo jau toks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
aš dažnai galvoju pareisiu iš šulės eisiu miegot :D bet niekad taip nebuna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
#1 būna :D
Nuotraukos nėra
Meii 5699    
O taip, as ekstrasense : )
Rocknroll 5699    
demo kureja-s skaito mano mintis.true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
dar būna: "Nebegersiu"
Grįžti į viršų